1987 yılında Sn. Yüksel Çağlar tarafından İstanbul'da kurulan Çağdaş Holding, insana ve doğaya duyarlı tutumu, kalitesi, hizmetleri ve gelişen teknolojisiyle sektöründe büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

Kurulduğu günden itibaren hizmet verdiği tüm sektörlerde ve lokasyonlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi projelere imzasını atan Çağdaş Holding, 1997 yılında Çağdaş Beton Santrali'ni kurarak yatırım rotasını Bodrum'a yöneltmiştir.

Bodrum tarihinin ve güzelliklerinin tanıtılmasında, sanatın, mimarinin ve kültürel mirasın korunarak yeni nesillere aktarılmasında öncülük edebilmek misyonuyla,  yalnızca yaşam alanları değil, gelecek de inşa etmektedir.

Bünyesinde bulunan 13 grup şirketi ve 400'ü aşkın donanımlı personeliyle sektöründe güvenin ve kalitenin simgesi haline gelmiş olan Çağdaş Holding, Bodrum'a gönül vermiş bir firma olarak, modern bakış açısı ve prestijli projeleriyle Bodrum markasını Avrupa arenasına taşıyarak tüm gücüyle ilklere imzasını atmaya devam etmektedir.

Bodrum… begonvillerin mandalina bahçeleriyle, dolaşan denizle iç içe olduğu, her beldesinde farklı renkleri ve dokuları barındıran Ege cenneti…

Hoş geldiniz…