REZİDANSLARIMIZIN YÖNETİCİLİĞİ

Rezidans yöneticiliklerimiz Çağdaş Gayrımenkul Yönetim Hizmetleri A.Ş.tarafından, Turizm ve Konaklama sektöründe üst düzey tecrübesi olan donanımlı kadrolarca yapılmaktadır. Konutunuza taşınmanızdan transferlerinize, concierge hizmetlerinden (özel jet, özel tekne ve doğa turları, rent a car, kargo, kuru temizleme, terzi, kuaför, masaj, çocuk bakımı, eczane, sağlık hizmetleri…) özel peyzaj taleplerinize kadar geniş bir yelpazede hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler detaylı şekilde planlanmıştır.

Rezidanslarımızda elektrik, mekanik ve havuz bakımı konularına hâkim, sertifikalı teknik servis ekibimiz görev yapmaktadır. Konusunda tecrübeli temizlik personellerimiz; talebe göre araç trafiği ve site içi işlerinize yardımcı olmak için görevlendirilmiş valelerimiz; içerisinde restoran & bar bulunan rezidanslarımızda aşçı ve servis kadrolarımız bulunmaktadır.

Görevli tüm personellerimiz, kendi uzmanlık alanları dışında “İlk Yardım”, “Temel Yangın”, Hijyen”, “İş Güvenliği” ve “Acil Durum Eylem Planları” konularında da gerekli tüm eğitimlere tabi tutulmuştur.

 

PEYZAJ HİZMETLERİ

Rezidanslarımızda Peyzaj hizmetleri Çağdaş Peyzaj tarafından yürütülmektedir. Bölgenin en güçlü peyzaj firması olan kuruluşumuz; Peyzaj Mimarları, Ziraat Mühendisleri, Peyzaj Teknikerleri ve bahçevanlardan oluşan geniş bir kadroya sahiptir.

Bodrum Yalıkavak Yolu üzerinde 20.000 m2'lik arazi üzerine kurulmuş Çağdaş Peyzaj, sergilediği 200 çeşidi aşkın yerli ve yabancı ithal bitki türleri, asırlık zeytin ağaçları ve peyzaj donatı elemanları ile birlikte başta Çağdaş İnşaat projeleri olmak üzere aralarında Yalıkavak Palmarina, Swissotel Bodrum Beach gibi kurumların da bulunduğu birçok seçkin projeye hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için; http://cagdaspeyzaj.com

 

GÜVENLIK HİZMETLERİ

Rezidanslarımızda Güvenlik hizmetleri Kale Bodrum Güvenlik firmamız tarafından yürütülmektedir. Bodrum Yarımadası’nın başta Çağdaş Holding projeleri olmak üzere pek çok prestijli yapı ve projesinde görev yapmakta olan firmamız, özenle seçilmiş, alanında bilgili, yetkin kadroları ile kalite yönetimi uygulamaları çerçevesinde otel, site güvenliği, yakın koruma ve danışmanlık hizmetleri gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

 

Kale Güvenlik kadroları periyodik olarak spor ve bilgi performans değerlendirmelerine tabi tutulmaktadır.

Alanında bilgili, donanımlı, üstün nitelikli ve kaliteli personel yetiştirmek amacıyla 31 Temmuz 2012 tarihinde “Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi”ni alarak güvenlik okulunu da hizmete açan  Kale Güvenlik sektöründe önemli bir avantaj elde etmiştir.

Detaylı bilgi için: http://kalebodrumguvenlik.com

 

DİĞER HİZMETLER

Siz konut sahiplerimize en üst düzeyde hizmet sağlayabilmek için yukarıda belirtilen hizmetlerimize ilave olarak, yine grup firmalarımız olan Çağdaş İnşaat, Çağdaş DesignWorks, Çağdaş Yapı Market, Çağdaş Properties firmalarının yetkinliklerinden de gerektiğinde destek alarak her türlü taleplere çözüm üretebilecek çok yüksek operasyonel güce ve olanaklara sahiptir.