1987 yılında Sn. Yüksel Çağlar tarafından İstanbul'da kurulan Çağdaş Holding, insana ve doğaya duyarlı tutumu, kalitesi, hizmetleri ve gelişen teknolojisiyle sektöründe büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

Kurulduğu günden itibaren hizmet verdiği tüm sektörlerde ve lokasyonlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi projelere imzasını atan Çağdaş Holding, 1997 yılında Çağdaş Beton Santrali'ni kurarak yatırım rotasını Bodrum'a yöneltmiştir.

Bodrum tarihinin ve güzelliklerinin tanıtılmasında, sanatın, mimarinin ve kültürel mirasın korunarak yeni nesillere aktarılmasında öncülük edebilmek misyonuyla,  yalnızca yaşam alanları değil, gelecek de inşa etmektedir.

Bünyesinde bulunan 13 grup şirketi ve 400'ü aşkın donanımlı personeliyle sektöründe güvenin ve kalitenin simgesi haline gelmiş olan Çağdaş Holding, Bodrum'a gönül vermiş bir firma olarak, modern bakış açısı ve prestijli projeleriyle Bodrum markasını Avrupa arenasına taşıyarak tüm gücüyle ilklere imzasını atmaya devam etmektedir.

Bodrum… begonvillerin mandalina bahçeleriyle, dolaşan denizle iç içe olduğu, her beldesinde farklı renkleri ve dokuları barındıran Ege cenneti…

Hoş geldiniz…

VİZYONUMUZ

Etkin olduğumuz tüm sektörlerde “Kalite ve güven” ilkelerinden hiç ödün vermeden, “yenilikçi, insana ve doğaya saygı” öncelikleriyle yol alarak ülke çapında lider ve ölümsüz bir marka olarak müşteri beklentilerini karşılamanın yanı sıra beklenenden fazlasını gerçekleştirerek dünya standartlarında bir hizmet seviyesine ulaşmak ve seviyeyi hep bir üst noktaya taşımak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin daha iyisini hak ettiğini biliyor ve tüm gücümüzle en iyisi için çalışıyoruz.

Tabi ki tüm Dünya’nın da bunu hak ettiğinin farkındayız!

AVANTAJLARIMIZ

1987 yılında kurulan Çağdaş Holding, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde saygınlık ve güven kazanmıştır. Prestijli toplu yaşam alanları inşaa etme ve donatma konusundaki 30 yıla yakın tecrübemiz ve firmamıza duyulan güven ve kazandığımız itibar en önemli avantajımızdır.

Çağdaş Holding bu temel noktanın yanı sıra her biri kendi klasmanında en üst sıralarda hizmet veren 13 grup firması ile yönetimini yaptığı toplu yaşam alanlarının tüm temel ihtiyaçlarını kendi firmaları ile karşılamakta ve büyük bir operasyonel güç elde etmektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Acıbadem Hastanesi
Akustik Travel
Ece Kuru Temizleme
Silvanus Dikey Bahçem
Dedeman Aquapark
Fun Town
Swissotel
Kale Bodrum Özel Güvenlik Hizmetleri
Sırma Grup
Çağdaş Peyzaj
Duravit
Çağdaş İnşaat
Çağdaş Properties
SAMSUNG
AVIS